Leren paaldansen in de zomer?!

2 May 2017

Wil je jezelf deze zomer uitdagen met iets wat ook nog goed voor je is? Met paaldansen train je bijna alle spieren in je lichaam en het is zo leuk om te doen dat je dit nauwelijks door hebt! Er starten weer nieuwe cursussen vanaf:

Woensdag 7 mei 21.15, 9 weekse cursus (1u per week) voor 112,50 regulier/90 euro student.

Dinsdag 11 juli 20.00, 8 weekse cursus (1,25u per week) voor 125 euro regulier/100 euro student.

 

Voor dat je beslist of dat je met een cursus paaldansen mee wil doen kun je vrijblijvend een proefles doen:

 

Woensdag 31 mei 21.15
Woensdag 7 juni 21.15
Dinsdag 4 juli 18.00
Dinsdag 11 juli 20.00
Dinsdag 25 juli 20.00

 

Stuur een mailtje naar nijmegen@chalans.nl voor meer informatie en om jezelf op te geven of schrijf jezelf direct in via het rooster.

Dansers over Chalans

Ha Natasja! Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meer
t ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje groetjes, Julia

Dear Natasja, I just wanted to let you know that we had an amazing afternoon with Yola ...
lees meer
nda at the pole dance class. I would very much like to spread a good word of mouth for your company. Best regards Sara

Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer
ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )

Hallo, Had een reactie beloofd en ben het helemaal vergeten... De workshop was heel ges ...
lees meer
laagd! Een vriendelijke en kundige instructeur. Maar petje af voor jullie, wij vonden het namelijk ontzettend zwaar. Nog zwaarder dan gedacht maar wel leuk om een keer te doen. Dank dat we het mochten doen! Groetjes Jacqui Zal chalans zeker bij anderen aanraden.

Hoewel ik (een beetje ) spierpijn heb en een blauwe plek vond ik het erg leuk gisteren met ...
lees meer
paaldansen. Ben benieuwd of ik ook echt leer en dat het me allemaal gaat lukken Groetjes Bianca

Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque: Ik vond C ...
lees meer
at heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben. Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!! Roxy Spice

Roxy Spice

Burleske

Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!

Patricia

Burleske

Hai Natasja, het was erg tof zaterdag! Ik vond het een hele leuke dag. Cat heeft ons er ...
lees meer
g leuk en goed les gegeven, je kunt merken dat ze veel ervaring heeft, zowel qua lesgeven als qua dansen. Het lesmateriaal heb ik bekeken en dit is erg handig. Vooral de usb stick. Nogmaals bedankt voor de hele leuke en leerzame dag. Ik kijk er naar uit om zelfstandig workshops te geven.

Suzanne

Burleske

The Valentines workshop was great, I really enjoyed myself The teacher and her lesson wa ...
lees meer
s super fun and passes a lot of energy to the students. So, two thumbs up!! Cheers, Sofia

Hoi Natasja, Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meer
ind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!





Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Nieuwe locatie Maastricht

Oh wat zijn we heden blij... :-) Chalans maastricht heeft een nieuwe locatie ...

Lees meer

Still surching for a location

unfortunately our space in the center was canceled at the last minute. The build...

Lees meer

Start lessen Bring a friend

Sta jij al ingeschreven voor onze lessen? Laat je vrienden dan ook bij ons insch...

Lees meer

Aerial Movements Show 2022

WIJ WILLEN ER ZEKER BIJ ZIJN!! Dit mag je niet missen!! Aerial Movements Sho...

Lees meer

Bungee Fitness course starts Tuesday, September 6

NEW Bungee Fitness course for Beginners in Dancaholic!...

Lees meer

Beoordelingsbanner met de score op 1001activiteiten.nl