New Poledance course for Beginners in Dancaholic Breda
22 August 2022
Wednesday August 24 Dancaholic Breda starts new Poledance course for Beginners!
Beginners 1 course for everyone who never tried Poledance before. We will teach you from zero. Basic techniques and spins.
You can already sign in for the course, group are smalls and we are working individual.
Subscribe is open now. Dont miss a chance to get in a group!
sign in:
info@dancaholic.nl
call or whatsapp: 0645649055
istagram: dancaholicpds
We hebben een heel leuke (en warme) workshop gehad van Brechtje. Iedereen was na afloop er ...
lees meerg enthousiast en dat was natuurlijk ook de bedoeling. De poses en loopjes zijn gedurende de dag nog verschillende keren voorbij gekomen.
The Valentines workshop was great, I really enjoyed myself
The teacher and her lesson wa ...
lees meers super fun and passes a lot of energy to the students.
So, two thumbs up!!
Cheers, Sofia
Hoi Natasja,
Ik vind het onwijs leuk en ik tel de dagen af naar de volgende les!
Mijn ...
lees meerlinkerbeen zit vol blauwe plekken, maar verder valt het mee. Na de eerste les had ik veel spierpijn, maar na de tweede les was dat minder.
Maar ik ben ontzettend enthousiast en ik ben zelfs een kamer aan het leegmaken zodat er plaats is voor een paal!
Groetjes,
Lindsey
Nooit gedacht maar klassiek ballet, jazz ballet, moderne dans en paaldans blijken toch te ...
lees meercombineren, ole! En het heet: lyrical pole! Goeie uitvinding en fijne eerste les
Hallo,
Had een reactie beloofd en ben het helemaal vergeten... De workshop was heel ges ...
lees meerlaagd! Een vriendelijke en kundige instructeur. Maar petje af voor jullie, wij vonden het namelijk ontzettend zwaar. Nog zwaarder dan gedacht maar wel leuk om een keer te doen. Dank dat we het mochten doen!
Groetjes Jacqui
Zal chalans zeker bij anderen aanraden.
Hoi Natasja,
Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meerind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!
Feedback na eerste les: Tijana was fantastisch!
Hai Natasja,
het was erg tof zaterdag! Ik vond het een hele leuke dag. Cat heeft ons er ...
lees meerg leuk en goed les gegeven, je kunt merken dat ze veel ervaring heeft, zowel qua lesgeven als qua dansen. Het lesmateriaal heb ik bekeken en dit is erg handig. Vooral de usb stick.
Nogmaals bedankt voor de hele leuke en leerzame dag. Ik kijk er naar uit om zelfstandig workshops te geven.
Goedemiddag, Aanstaande vrijdag ga ik trouwen en daarom werd er een afgelopen zaterdag een ...
lees meer vrijgezellenfeest voor mij georganiseerd. Onderdeel van deze dag was de Burlesque workshop van Jacqueline. Graag wilde ik nog even laten weten dat ik het een ontzettend leuke workshop vond! De 13 aanwezige dames zijn heel verschillende types qua interesses en fitheid, maar het was voor ons allemaal erg leuk om te doen! Sexy, maar toch niet ordinair. Lekker bezig, maar toch niet heel erg vermoeiend. Een flinke choreografie, maar toch niet te lastig om te onthouden. Het was gewoon precies goed allemaal. Mijn complimenten gaan vooral uit naar Jacqueline: haar outfit was natuurlijk al een leuke binnenkomer, waardoor je direct de sfeer proeft. Haar enthousiasme maakte ons ook enthousiast en haar gezichtsuitdrukking en voorbeelden waren overduidelijk. Al met al: helemaal top! Groeten,Iris
Wat een fantastisch leuke workshop. Het stretchen was pittig. De double tricks zo gaaf. Th ...
lees meeranks Chalans.


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


