wekelijkse twerk-lessen in Tilburg

9 March 2021
Elke dinsdag en donderdagavond geven wij wekelijks twerklessen van 18:45 uur t/m 20:15 uur in Tilburg. Je hoef geen danservaring te hebben en je kan instromen wanneer je wilt.
Kijk gerust op onze website of op onze instapagina voor een sfeerimpressie van de lessen of om je direct in te schrijven.
Ik heb vorige maand een workshop burlesque bij je geboekt en deze vond plaats op 9 juni.
...
lees meerMiddels deze e-mail wil ik je bedanken want ik en de rest van de groep hebben enorm genoten en gelachen, het was een middag om nooit te vergeten en we hebben wat fantastische foto's verzameld ter aandenken.
Groetjes,
Martje
Dear Natasja,
I am writing you following the advice of a friend.
I heard very good fee ...
lees meerdback from her about the Pole Dance class you gave to her and a bunch of girls, and I was willing to understand how we could arrange the same for some friends and myself.
Thanks a lot in advance for your help, as I would be really willing to attend this Chalans Pole dance class.
Kind regards,
Clarence
Hallo,
Had een reactie beloofd en ben het helemaal vergeten... De workshop was heel ges ...
lees meerlaagd! Een vriendelijke en kundige instructeur. Maar petje af voor jullie, wij vonden het namelijk ontzettend zwaar. Nog zwaarder dan gedacht maar wel leuk om een keer te doen. Dank dat we het mochten doen!
Groetjes Jacqui
Zal chalans zeker bij anderen aanraden.
Dear Natasja,
I just wanted to let you know that we had an amazing afternoon with Yola ...
lees meernda at the pole dance class.
I would very much like to spread a good word of mouth for your company.
Best regards
Sara
Even een korte feedback op onze instructrice Jacqueline! Ik kan er eigenlijk vrij kort ove ...
lees meerr zijn, Jacqueline is echt een hele fijne instructrice. Ze is lief, geduldig en behulpzaam, maar let wel op een goede uitvoering en ze legt erg goed en duidelijk uit!
I would love to be included for another session with you. I will be back in the netherland ...
lees meers next week and will call for a course that you teach.
Please Accept my apology for not mailing before about how much fun I had in your lessons and most of all how much confidence I had after, that I so much want to continue in your school. As most things time and money cost money and time, but I want to be back in your class.
I hope to enroll soon.
Kind regards,
Hannah
De workshop Cardio sensual was heel erg leuk! Iedereen heeft zich goed vermaakt. Ik vond h ...
lees meeret zelf leuker dan paaldansen en salsa, dus helemaal top.
Het paste helemaal bij de vrijgezel dus wat wil je nog meer!
Marijn heeft het super goed uitgelegd en voorgedaan! Ook de ligging van jullie locatie was prima, alles op loopafstand, kortom een geslaagd feestje!
Bedankt!
Groetjes Marjolein
Goedemiddag, Aanstaande vrijdag ga ik trouwen en daarom werd er een afgelopen zaterdag een ...
lees meer vrijgezellenfeest voor mij georganiseerd. Onderdeel van deze dag was de Burlesque workshop van Jacqueline. Graag wilde ik nog even laten weten dat ik het een ontzettend leuke workshop vond! De 13 aanwezige dames zijn heel verschillende types qua interesses en fitheid, maar het was voor ons allemaal erg leuk om te doen! Sexy, maar toch niet ordinair. Lekker bezig, maar toch niet heel erg vermoeiend. Een flinke choreografie, maar toch niet te lastig om te onthouden. Het was gewoon precies goed allemaal. Mijn complimenten gaan vooral uit naar Jacqueline: haar outfit was natuurlijk al een leuke binnenkomer, waardoor je direct de sfeer proeft. Haar enthousiasme maakte ons ook enthousiast en haar gezichtsuitdrukking en voorbeelden waren overduidelijk. Al met al: helemaal top! Groeten,Iris
The Valentines workshop was great, I really enjoyed myself
The teacher and her lesson wa ...
lees meers super fun and passes a lot of energy to the students.
So, two thumbs up!!
Cheers, Sofia
Nooit gedacht maar klassiek ballet, jazz ballet, moderne dans en paaldans blijken toch te ...
lees meercombineren, ole! En het heet: lyrical pole! Goeie uitvinding en fijne eerste les