Proefles Paaldansen Eindhoven
27 January 2019
Wil je ook leren paaldansen en fit blijven op een sensuele manier? Wil je leniger en sterker worden en meer zelfvertrouwen krijgen? Meld je nu aan voor de paaldans proefles bij Chalans Eindhoven en ervaar deze vorm van total body workout.
De proefles vindt plaats aanstaande dinsdag 29 januari 19:00 en is tevens ook de eerste les.De proefles kost 10 euro maar deze krijg je terug als je voor de cursus inschrijft.
Als je na de proefles meteen voor de cursus gaat inschrijven, ontvang je extra 5 euro korting op de cursusbedrag. En als je een vriendin meeneemt die zich ook voor de cursus gaat inschrijven, krijg je ook nog 5 euro korting op de eerste cursus.
Studenten ontvangen, op vertoon van studentenpasje ook nog 5 euro korting voor deze cursus.
See you soon, Let's pole dance!
Hoi Natasja,
Ik vind het onwijs leuk en ik tel de dagen af naar de volgende les!
Mijn ...
lees meerlinkerbeen zit vol blauwe plekken, maar verder valt het mee. Na de eerste les had ik veel spierpijn, maar na de tweede les was dat minder.
Maar ik ben ontzettend enthousiast en ik ben zelfs een kamer aan het leegmaken zodat er plaats is voor een paal!
Groetjes,
Lindsey
Hoi Natasja,
Ik vond het hartstikke leuk! Ben benieuwd wat de volgende lessen gaan word ...
lees meeren, kan niet wachten om te gaan klimmen ;-)
Groetjes Jaen
Hi Natasja,
I LOVED the workshop, I really hope for something similar soon! Only the musc ...
lees meerle pain today but please do inform me for anything like this in the future, I will most definitely participate!
Greetings,
Lina
Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!
Feedback na eerste les: Tijana was fantastisch!
Even een korte feedback op onze instructrice Jacqueline! Ik kan er eigenlijk vrij kort ove ...
lees meerr zijn, Jacqueline is echt een hele fijne instructrice. Ze is lief, geduldig en behulpzaam, maar let wel op een goede uitvoering en ze legt erg goed en duidelijk uit!
Hoi Natasja,
We hebben een geweldige dag gehad en dat kwam groot en deels door de worksho ...
lees meerp!
Dus jaaaaa!! het was zeer geslaagd.
Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx
Burlesque class was totally awesome!!!
I really enjoyed being here.
Kind regards, Ruthan ...
lees meerya
Goedemiddag, Aanstaande vrijdag ga ik trouwen en daarom werd er een afgelopen zaterdag een ...
lees meer vrijgezellenfeest voor mij georganiseerd. Onderdeel van deze dag was de Burlesque workshop van Jacqueline. Graag wilde ik nog even laten weten dat ik het een ontzettend leuke workshop vond! De 13 aanwezige dames zijn heel verschillende types qua interesses en fitheid, maar het was voor ons allemaal erg leuk om te doen! Sexy, maar toch niet ordinair. Lekker bezig, maar toch niet heel erg vermoeiend. Een flinke choreografie, maar toch niet te lastig om te onthouden. Het was gewoon precies goed allemaal. Mijn complimenten gaan vooral uit naar Jacqueline: haar outfit was natuurlijk al een leuke binnenkomer, waardoor je direct de sfeer proeft. Haar enthousiasme maakte ons ook enthousiast en haar gezichtsuitdrukking en voorbeelden waren overduidelijk. Al met al: helemaal top! Groeten,Iris


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


