Paaldanscursus voor beginners bij Chalans Eindhoven

27 January 2019

Heb jij altijd al willen paaldansen? Wil je je zelfvertrouwen en spierkracht een boost geven? Dan is nu je kans om te starten!
Op dinsdag 29 januari start er een nieuwe cursus paaldansen voor beginners bij Chalans Eindhoven. Je hoeft helemaal geen ervaring te hebben om deze cursus te kunnen volgen.

Deze full body workout is niet alleen ontzettend leuk, maar ook nog eens een hele goede training voor je hele lichaam. Tijdens het paaldansen gebruik je bijna alle spieren tegelijk en gebruik je je eigen lichaam als trainingsgewicht. Daarbij krijgt je zelfvertrouwen ook nog een flinke oppepper! Je zult er versteld van staan waar je lichaam toe in staat is!

Je kan je inschrijven bij de cursus door te e-mailen naar eindhoven@chalans.nl, te appen (06 24 88 35 35) of op onze website www.chalans.nl/eindhoven

Even wat praktische zaken op een rijtje:

* De paaldanscursus bestaat uit 12 lessen van een uur.

* De lessen worden gegeven in de nieuwe hotspot in Strijp-S: Brooklyn Square (Wattstraat 70, Eindhoven)

* Trek sport kleding aan tijdens de lessen: korte broek (voor de grip), t-shirt/topje en eventueel sportschoenen. Op blote voeten mee doen mag uiteraard ook, afhankelijk van je voorkeur.

* Neem een flesje water mee naar de les om tussendoor iets te drinken en eventueel een klein handdoekje om de handen tussendoor aan af te drogen, omdat zo'n paal nogal glad kan zijn.

* De kosten voor deze cursus bedragen € 150,- voor een cursus van 12 lessen.

* Voor elke vriendin die je meeneemt en die zich ook voor de cursus inschrijft, krijg je extra 5 EU korting.

*Studenten, op vertoon van studentenpas, ontvangen 5 EU korting.

Let's get Fitter! Stronger! Sexier!

Dansers over Chalans

Ha Natasja! Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meer
t ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje groetjes, Julia

Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!

Patricia

Burleske

Ben blij dat ik de stap gezet heb en me aangemeld heb, leuke lessen, leuke mensen

Caroline

Paaldansen

Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer
ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )

Jongens.....wát was het gááf, zeg! Nog veel leuker dan ik dacht. Ook de vrijgezelle d ...
lees meer
ame vond het helemaal super en deed alles mee, was leuk voor ons om te zien. We hadden even een miscommunicatie omtrent de bevestiging, maar mijn complimenten hoe dit opgelost kon worden, heb ik erg gewaardeerd! Ik wens jullie veel succes met jullie gave workshops en cursussen, maar dat is eigenlijk al gegarandeerd! Veel liefs Ilona

Beste Chalans, Het was helemaal super leuk!! We hebben allemaal genoten en inderdaad le ...
lees meer
kker spierpijn gehad! We zullen jullie goed promoten! en wie weet is een korte cursus toch interessant???? welke mogelijkheden zijn er bij jullie?? Nogmaals erg bedankt voor de leuke en leerzame workshop! Groeten Marien

Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer
leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx

Hoi Hoi De eerste les was helemaal super!! Gelijk 2 dingen geleerd dus nu vette spierp ...
lees meer
ijn haha Maar ja ik moet er wat voor over hebben he! Dus komt wel goed.. Maar het is echt heel erg leuk! Groetjes Mara

De workshop was heel leuk, we hebben de pasjes ‘s avonds gelijk toegepast Groet, Joke

Hi there, The workshop was really cool. We enjoyed it a lot. Cheers, Lasma





Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Nieuwe locatie Maastricht

Oh wat zijn we heden blij... :-) Chalans maastricht heeft een nieuwe locatie ...

Lees meer

Still surching for a location

unfortunately our space in the center was canceled at the last minute. The build...

Lees meer

Start lessen Bring a friend

Sta jij al ingeschreven voor onze lessen? Laat je vrienden dan ook bij ons insch...

Lees meer

Aerial Movements Show 2022

WIJ WILLEN ER ZEKER BIJ ZIJN!! Dit mag je niet missen!! Aerial Movements Sho...

Lees meer

Bungee Fitness course starts Tuesday, September 6

NEW Bungee Fitness course for Beginners in Dancaholic!...

Lees meer

Beoordelingsbanner met de score op 1001activiteiten.nl