Tilburg

Poirterstraat 4A
5025 TA Tilburg
Telefoon, sms en whatsapp: 06 15 61 06 95
Mail: tilburg@chalans.nl
Facebook: klik hier
Instagram: klik hier
Nieuws

Sensual high heels in Tilburg
10 March 2021
Kom uit je comfortzone en leer bewegen als een zelfverzekerde sexy godin, because you are!

wekelijkse twerk-lessen in Tilburg
9 March 2021
Elke dinsdag en donderdagavond geven wij wekelijks twerk-lessen van 18:45 uur t/m 20:15 uur in Tilburg. Je hoef geen danservaring te hebben

Proeflessen paaldansen
11 March 2015
Er starten weer nieuwe cursussen en dus ook weer proeflessen paaldansen! Maandag 30 maart en zaterdag 4 april kun je vrijblijvend komen proberen of paaldansen iets voor jou is.

Chalans Tilburg bij Lady's Day Oisterwijk
20 February 2015
Zondag 22 februari is het Lady's Day in Oisterwijk, een super gaaf evenement voor vrouwen van alle leeftijden en Chalans Tilburg zal aanwezig zijn om paaldansdemo's te geven en jou wat in de paal te leren!
Foto's
Hi!
We really enjoyed the workshop!
It was really fun and perfect for our week-end in ...
lees meerAmsterdam.
The teacher was very "pedagogue" and nice so we learned as fast as we
could!
Best regard,
Sarah Vers
I started with paaldansen and I have to say that I absolutely love it!!! Except for the mu ...
lees meerscle pain that I feel for the past two days ;)
Kind regards,
Lina
Burlesque class was totally awesome!!!
I really enjoyed being here.
Kind regards, Ruthan ...
lees meerya
Feedback na eerste les: Tijana was fantastisch!
Hi there, The workshop was really cool. We enjoyed it a lot. Cheers, Lasma
Over de opleiding tot instructor burleske: het lespakket ziet er goed uit. Cat Brown heeft ...
lees meer een hele verzorgde, duidelijke training gegeven. De handleiding en USB zijn heel erg handig en fijn.
The Valentines workshop was great, I really enjoyed myself
The teacher and her lesson wa ...
lees meers super fun and passes a lot of energy to the students.
So, two thumbs up!!
Cheers, Sofia
Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )
Hoi Natasja,
Ik ben erg blij dat ik de stap heb genomen bij jullie een kijkje te nemen. V ...
lees meerind het erg prettig hoe jullie les geven en de sfeer is goed!
Ha Natasja!
Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meert ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje
groetjes,
Julia