Apeldoorn
Edisonlaan 160
7316 JR Apeldoorn
Telefoon, sms en whatsapp: 06 12 86 97 42
Mail: apeldoorn@chalans.nl
Facebook: klik hier
Instragram: klik hier
Website: klik hier
Nieuws
31 juli Kinder paaldansen
26 July 2021
Om kinderen met de leuke wereld van paaldansen kennis te laten maken is er de 31e de tweede editie van de gratis kinderworkshop bij Anders Pole Power.
Prachtige documentaire over paaldansen
16 February 2021
Wat een geweldige documentaire! Zo emotioneel, mooi en bijzonder dat ze dit met de wereld willen delen 🙏🏻 Paaldansen kan op zoveel verschillende manieren.
Nederland scoort hoog tijdens WK
10 October 2019
Het WK vond plaats van 3 t/m 6 oktober in Canada. TEAM NL was zeer succesvol en pakte naast mooie scores maar liefst 5 podiumplekken
Foto's
Beste Chalans,
Het was helemaal super leuk!! We hebben allemaal genoten en inderdaad le ...
lees meerkker spierpijn gehad!
We zullen jullie goed promoten! en wie weet is een korte cursus toch interessant???? welke mogelijkheden zijn er bij jullie??
Nogmaals erg bedankt voor de leuke en leerzame workshop!
Groeten Marien
Hoi Natasja,
Ik vind het onwijs leuk en ik tel de dagen af naar de volgende les!
Mijn ...
lees meerlinkerbeen zit vol blauwe plekken, maar verder valt het mee. Na de eerste les had ik veel spierpijn, maar na de tweede les was dat minder.
Maar ik ben ontzettend enthousiast en ik ben zelfs een kamer aan het leegmaken zodat er plaats is voor een paal!
Groetjes,
Lindsey
Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx
Hoewel ik (een beetje ) spierpijn heb en een blauwe plek vond ik het erg leuk gisteren met ...
lees meer paaldansen.
Ben benieuwd of ik ook echt leer en dat het me allemaal gaat lukken
Groetjes
Bianca
De workshop afgelopen zaterdag in Groningen was Superleuk! Een aantal meiden willen zelfs ...
lees meerpaaldansen als sport gaan doen. Anjelina deed het heel goed en leuk. Dankjewel.
Groetjes Esther!
De workshop was top. We kregen verschillende leuke technieken aangeleerd en we hadden er v ...
lees meereel plezier mee.Leuke docente die het aanbood en we konden al veel doen.
Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque:
Ik vond C ...
lees meerat heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben.
Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!!
Roxy Spice
De workshop was heel leuk, we hebben de pasjes ‘s avonds gelijk toegepast Groet, Joke
Hoi Natasja,
We hebben een geweldige dag gehad en dat kwam groot en deels door de worksho ...
lees meerp!
Dus jaaaaa!! het was zeer geslaagd.


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)







