Inschrijven
Via het onderstaande formulier kun je je inschrijven voor een van onze lessen.
Nooit gedacht maar klassiek ballet, jazz ballet, moderne dans en paaldans blijken toch te ...
lees meercombineren, ole! En het heet: lyrical pole! Goeie uitvinding en fijne eerste les
Thanx voor weer een heel inspirerend, vermoeiend, soms pijnlijk en frustrerend maar vooral ...
lees meer leuk, leerzaam, gezellig blok met lessen....en soms nog steeds verbaasd over wat we allemaal leren en kunnen....Geniet lekker van je vakantie!! Xxx
Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque:
Ik vond C ...
lees meerat heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben.
Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!!
Roxy Spice
Beste Chalans,
Het was helemaal super leuk!! We hebben allemaal genoten en inderdaad le ...
lees meerkker spierpijn gehad!
We zullen jullie goed promoten! en wie weet is een korte cursus toch interessant???? welke mogelijkheden zijn er bij jullie??
Nogmaals erg bedankt voor de leuke en leerzame workshop!
Groeten Marien
I would love to be included for another session with you. I will be back in the netherland ...
lees meers next week and will call for a course that you teach.
Please Accept my apology for not mailing before about how much fun I had in your lessons and most of all how much confidence I had after, that I so much want to continue in your school. As most things time and money cost money and time, but I want to be back in your class.
I hope to enroll soon.
Kind regards,
Hannah
De workshop afgelopen zaterdag in Groningen was Superleuk! Een aantal meiden willen zelfs ...
lees meerpaaldansen als sport gaan doen. Anjelina deed het heel goed en leuk. Dankjewel.
Groetjes Esther!
Het was een erg gezellige zaterdagmiddag, met een onvergetelijk leuke workshop!
Voor de tijd die ik tot nu toe bij jullie heb gehad, wil ik jullie
ontzettend bedanken! ...
lees meerEn natuurlijk ook speciaal Eva, van wie ik zowel de
lessen pole fun-1 als de lessen pole fun-2 heb gehad. Jullie zijn
allemaal echt super en ik ga jullie de komende maanden echt missen!
Hi Natasja,
I LOVED the workshop, I really hope for something similar soon! Only the musc ...
lees meerle pain today but please do inform me for anything like this in the future, I will most definitely participate!
Greetings,
Lina
Maaike, thnx voor het lieve presentje... en helemaal thnx voor alle lessen. Bij mij was he ...
lees meert altijd zo'n "heb ik altijd gewild maar durf ik niet" ding.... eenmaal de stap gezet te hebben, heb ik nu alleen maar de gedachte: was ik er maar eerder mee begonnen!!! vind het helemaal leuk en reuze enthousiast om elke x weer nieuwe dingen te leren en de andere dingen te verbeteren!
Ik ben er na de zomervakantie weer bij hoor!!! ) X