Inschrijven
Via het onderstaande formulier kun je je inschrijven voor een van onze lessen.
Hoi Natasja
Ik heb erg genoten van de eerste les, het was erg leerzaam!
Kan niet wacht ...
lees meeren tot les 3, dan mogen we eindelijk de paal in.
Groetjes Brenda
Wat betreft mijn feedback over de opleiding tot instructor workshops burlesque:
Ik vond C ...
lees meerat heel duidelijk en een prettige instructor. Ze ging naar een stukje achtergrond over Burlesque maar ze nam ook de tijd ons te leren kennen, vond ik heel waardevol. Ik merkte dat daardoor de groep echt een groep was. Dus ze gaf ons, mij, een veilig gevoel om te kunnen leren. Daarnaast merkten ik kwaliteit en bekwaamheid. Ze wist waar ze het over had en hoe dit over te brengen. En dat zijn dingen waar ik kritisch in ben.
Maar ik heb vooral genoten van de workshop, gelachen en ook veel geleerd. Het laatste stukje met de naam onthullen vond ik het geweldigst!!
Roxy Spice
Ha Natasja!
Ik vond het weer super leuk! Het uurtje vliegt voorbij en daarna baal ik da ...
lees meert ik thuis niet kan oefenen. Wordt waarschijnlijk snel een paal aanschaffen. Staat vast heel goed in mijn nieuwe huisje
groetjes,
Julia
Na de eerste cursus werd er naar feedback gevraagd. Nu is de 2de cursus afgelopen en wilde ...
lees meer ik nog even feedback of eigenlijk complimenten geven over Jacqueline die voorgaande cursus BEGINNERS 2 deed. Haar warming-up is erg goed en toegespitst op de oefenen die die les gedaan worden. Tijdens het voorbeeld geeft ze alles stap voor stap goed aan, ze doet het zelf voor in normaal tempo en langzaam tempo. Daarnaast laat ze ook zien hoe het juist niet moet, om zo ook blessure te voorkomen. Ze is enthousiast, geeft aanwijzigingen, verbeterpunten en geeft ook aan als iets goed is. Vooral de laatste les gaf ze nog extra dingetjes mee. De cooling down is goed en ze herhaald dan nog even wat we allemaal gedaan hebben met vragen als afsluiting. Prima opbouw, erg goede docente : )
Burlesque class was totally awesome!!!
I really enjoyed being here.
Kind regards, Ruthan ...
lees meerya
Hoi Natasja,
We hebben een geweldige dag gehad en dat kwam groot en deels door de worksho ...
lees meerp!
Dus jaaaaa!! het was zeer geslaagd.
Hoewel ik (een beetje ) spierpijn heb en een blauwe plek vond ik het erg leuk gisteren met ...
lees meer paaldansen.
Ben benieuwd of ik ook echt leer en dat het me allemaal gaat lukken
Groetjes
Bianca
Hoi Hoi
De eerste les was helemaal super!!
Gelijk 2 dingen geleerd dus nu vette spierp ...
lees meerijn haha
Maar ja ik moet er wat voor over hebben he! Dus komt wel goed..
Maar het is echt heel erg leuk!
Groetjes Mara
Hoi Natasja,
ik wou jullie nog even bedanken voor een super leuke
workshop!!
Onze i ...
lees meernstructrice Kim heeft het geweldig
gedaan!
Groetjes Feikje
Ik ben heeeeeel blij dat ik weer bij Chalans dans. Nadat mijn eigen lerares wegging vond i ...
lees meerk het moeilijk om aan iemand anders te wennen. Maar ik zit nu weer heerlijk in mn velletje en op m'n plekje!
Greetz, Sharon


.jpg)




.jpg)

_gen_110x80.jpg)








_gen_110x80.jpg)










.jpg)


