Contact

Hoofdkantoor 

Derde Hambaken 70

5231 SJ 's-Hertogenbosch

tel.nr. 06 81 88 25 98

mail: info@chalans.nl


Wil je meer informatie? 

Vul hieronder het contact formulier in en we zullen binnen 2 werkdagen je bericht beantwoorden.


Vragen en reserveren algemene informatie: (mail, app of bel gerust)


Hoofdkantoor (Christian Timmermans)

info@chalans.nl

06 81 88 25 98
 

 

 

Vragen en inschrijven voor lessen en workshops:

 

Amsterdam (Marjolein Frantzen)

amsterdam@chalans.nl

06 48 37 94 88 

 

 

Arnhem (Samantha)
 

arnhem@chalans.nl

06 28 20 98 84

 

Breda (Larisa)

breda@chalans.nl

06 45 64 90 55

 

 

Den Bosch (Christian)

denbosch@chalans.nl

06 81 88 25 98

 

 

 

Eindhoven (Leea)

eindhoven@chalans.nl

06 24883535

 

 

Maastricht (Kelly)

maastricht@chalans.nl

06 25 15 48 00

 

 

 

Nijmegen (Loes )

nijmegen@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Tilburg (Loes)

tilburg@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Utrecht (Samantha)

utrecht@chalans.nl

06 28 20 98 84

Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Opening Chalans Alkmaar

De feestelijke opening van franchise Chalans Alkmaar!...

Lees meer

Aerial Silk Course in Chalans Breda

Tuesday 12 september at 20:00 New Aerial Silk course in Breda...

Lees meer

Paaldans cursus in Chalans Breda

Donderdag 6 April om 19:00 starts nieuw Paaldans cursus in Breda!...

Lees meer

Stretching Lessons

Stretching Lessons starts from 14 september in Chalans Breda...

Lees meer

New Lady Dance course in Chalans Breda

Wednesday 13 september at 20:00 Chalans Breda starts new Lady Dance course....

Lees meer