Contact

Hoofdkantoor 

Derde Hambaken 70

5231 SJ 's-Hertogenbosch

tel.nr. 06 81 88 25 98

mail: info@chalans.nl


Wil je meer informatie? 

Vul hieronder het contact formulier in en we zullen binnen 2 werkdagen je bericht beantwoorden.


Vragen en reserveren algemene informatie: (mail, app of bel gerust)


Hoofdkantoor (Christian Timmermans)

info@chalans.nl

06 81 88 25 98
 

 

 

Vragen en inschrijven voor lessen en workshops:

 

Amsterdam (Marjolein Frantzen)

amsterdam@chalans.nl

06 48 37 94 88 

 

 

Arnhem (Samantha)
 

arnhem@chalans.nl

06 28 20 98 84

 

Breda (Larisa)

breda@chalans.nl

06 45 64 90 55

 

 

Den Bosch (Christian)

denbosch@chalans.nl

06 81 88 25 98

 

 

 

Eindhoven (Leea)

eindhoven@chalans.nl

06 24883535

 

 

Maastricht (Kelly)

maastricht@chalans.nl

06 25 15 48 00

 

 

 

Nijmegen (Loes )

nijmegen@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Tilburg (Loes)

tilburg@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Utrecht (Samantha)

utrecht@chalans.nl

06 28 20 98 84

Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

New High Heels class in Chalans Breda

Every Wednesday at 20:00 High Heels Class in Chalans Breda!...

Lees meer

10 januari proefles paaldansen Chalans Den Bosch

Het nieuwe lesblok staat alweer voor de deur. Het is dus weer tijd om je in te s...

Lees meer

Proefles paaldansen Chalans Den Bosch

Het nieuwe lesblok staat alweer voor de deur. Op woensdag 10 januari organiseert...

Lees meer

Paaldanscursus voor beginners bij Chalans Eindhoven

Heb jij altijd al willen paaldansen? Wil je je zelfvertrouwen en spierkracht een...

Lees meer

Tricks with a kick

25 Februari 2018, 14:00-15:30 Tricks with a kick, specialty lesson. Gegeven doo...

Lees meer