Contact

Hoofdkantoor 

Derde Hambaken 70

5231 SJ 's-Hertogenbosch

tel.nr. 06 81 88 25 98

mail: info@chalans.nl


Wil je meer informatie? 

Vul hieronder het contact formulier in en we zullen binnen 2 werkdagen je bericht beantwoorden.


Vragen en reserveren algemene informatie: (mail, app of bel gerust)


Hoofdkantoor (Christian Timmermans)

info@chalans.nl

06 81 88 25 98
 

 

 

Vragen en inschrijven voor lessen en workshops:

 

Amsterdam (Marjolein Frantzen)

amsterdam@chalans.nl

06 48 37 94 88 

 

 

Arnhem (Samantha)
 

arnhem@chalans.nl

06 28 20 98 84

 

Breda (Larisa)

breda@chalans.nl

06 45 64 90 55

 

 

Den Bosch (Christian)

denbosch@chalans.nl

06 81 88 25 98

 

 

 

Eindhoven (Leea)

eindhoven@chalans.nl

06 24883535

 

 

Maastricht (Kelly)

maastricht@chalans.nl

06 25 15 48 00

 

 

 

Nijmegen (Loes )

nijmegen@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Tilburg (Loes)

tilburg@chalans.nl

06 46 07 88 00

 

 

 

Utrecht (Samantha)

utrecht@chalans.nl

06 28 20 98 84

Werken bij Chalans

Chalans is regelmatig op zoek naar instructors voor het geven van lessen of workshops. Dit kan voor alle dansvormen zijn. Ook als je nog niet de juiste opleiding hebt gehad, kun je ons team komen versterken! Je kunt bij Chalans namelijk verschillende instructor opleidingen volgen. Ook zoeken we mensen die de catwalk opleiding willen doen.

Meer informatie

Nieuws

Zomer 2017

Nog maar een paar weken en dan gaat de zomervakantie van start! Ook tijdens de ...

Lees meer

Zomer Proeflessen Paaldansen Utrecht

Probeer nu paaldansen uit tijdens de zomermaanden! 1 uurtje in de week en je me...

Lees meer

Nieuw lesrooster

Het lesaanbod bij Chalans Maastricht is uitgebreid. Het hele lesrooster vind je ...

Lees meer

Polesque Workshop 5 juni

een workshop die paaldansen en burlesque samen laat smelten tot een!...

Lees meer

Polesque Workshop Utrecht

Een workshop die paaldansen en burlesque samen laat smelten tot een!...

Lees meer